Да бъдат премахнати климатиците от фасадите на сградите в София, ще предложи главният архитект на столицата Петър Диков до лятото. Според него въпросът ще се задейства до края на годината, но първо ще се премахнат климатиците от публичните общински и държавни сгради. Диков успокои столичани, че ще им бъде предложен много дълъг гратисен период, след приемането на промените в съответната наредба. а по думите му това го няма никъде в Европа, Според главния архитект не е нормално да висят климатици от фасадите на сградите. „Дори в европейска ТурцияЦялата бизнес новина на сайта на darik news: http://dariknews.bg.feedsportal.com/c/33201/f/564446/s/1cd8bb68/l/0Ldariknews0Bbg0Cview0Iarticle0Bphp0Darticle0Iid0F8590A75/story01.htm
| Предишна ООН Климатичните промени ще окажат натиск на снабдяването с вода | Следваща Регламент за продажба на хранителни добавки иска Найденов |
|---|


