18 климатика ще закупи Община Пловдив за детските градини „Велимира” и „Червената шапчица” в предел „Тракия”, съобщи кметът Костадин Димитров. Това се налага, тъй като детските заведения нямат никаква охладителна система, а децата изнемогват в жегите, обясни той. Проблемите идват от факта, че нявга да бъдат построени, бившият кмет е извадил от план-сметката им парите за охлаждаща система с допълнителен анекс към договора с изпълнителя, разказа Димитров. Така двете градини са построени, но без уредба за чилър. За как са похарчени парите ...Related Stories
150 американски военни на упражнение край ПловдивМестният парламент прекрати концесията за пазара на „Младежка”Благотворителен базар за малката Наталия организират ученициДомоуправителите получават изравнителните сметки за ТоплофикацияОбувки и дрехи подаряват за 35 години ЦДГ „Ружа”

Цялата новина на сайта на darik news: http://dariknews.bg.feedsportal.com/c/33201/f/543203/s/205ddf88/l/0Ldariknews0Bbg0Cview0Iarticle0Bphp0Darticle0Iid0F9180A42/story01.htm
| Предишна 1 000 евро за жена от Сапарева баня Тя спечели Климатична купа за граждани на Европа | Следваща Гори бившето климатично учебно заведение школо Тота Венкова |
|---|
