От утре започва монтирането на 40 климатика в две детски градини в площ „Тракия”, съобщи кметът Костадин Димитров. Става въпрос за „Велимира” и „Червената шапчица”, където няма никаква охладителна метод, а децата изнемогват в жегите, обясни той. Стойността на поръчката е 64 хил.лева без ДДС. Проблемите идват от факта, че преди да бъдат изградени градините, бившият кмет Славчо Атанасов е извадил от план-сметката им пари...Related Stories
Търсят сметки на Жоро Милионера в над 30 банкиТест по математика в ПУЖегите продължаватГлоби до 10 хил. лева за безлюден кола

Цялата новина на сайта на darik news: http://dariknews.bg.feedsportal.com/c/33201/f/543203/s/213b6dd4/l/0Ldariknews0Bbg0Cview0Iarticle0Bphp0Darticle0Iid0F930A894/story01.htm
| Следваща 1 000 евро за жена от Сапарева баня Тя спечели Климатична купа за граждани на Европа |
|---|
